| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
0281006364 bir tren basınç algılayıcı.
Bu sensör, yüksek basınçlı ortak rayda monte edilir ve esas olarak yakıt sisteminin basıncını izlemekten sorumludur.Sistem basıncını hassas bir şekilde ayarlamak ve enjektörleri kontrol etmek için verileri motor kontrol ünitesine (ECU) aktarır, böylece yanma verimliliğini optimize etmek ve performansı artırmak.
| Ürün Adı | Demiryolu basınç sensörü |
|---|---|
| Bölüm Numarası | 0281006364 |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 1 kg |
| Boyutları | 65 x 65 x 40 mm |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
0281006364 bir tren basınç algılayıcı.
Bu sensör, yüksek basınçlı ortak rayda monte edilir ve esas olarak yakıt sisteminin basıncını izlemekten sorumludur.Sistem basıncını hassas bir şekilde ayarlamak ve enjektörleri kontrol etmek için verileri motor kontrol ünitesine (ECU) aktarır, böylece yanma verimliliğini optimize etmek ve performansı artırmak.
| Ürün Adı | Demiryolu basınç sensörü |
|---|---|
| Bölüm Numarası | 0281006364 |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 1 kg |
| Boyutları | 65 x 65 x 40 mm |