| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
1. Orijinal fabrika kalıbı, orijinal araç verilerine dayalı hassas boyutlar, yüksek uyum, kusursuz kurulum, kesme veya taşlama gerektirmez, kurulumdan hemen sonra kullanıma hazırdır, zamandan ve emekten tasarruf sağlar.
2. Sağlam ve dayanıklı yapı, yüksek mukavemetli gövde çerçevesi, iyi darbe dayanımı, daha güvenli sürüş; kalın sac, kolayca deforme olmaz veya çatlamaz, uzun vadeli stabilitesi yüksektir.
3. Konforlu sürüş, geniş iç mekan, geniş iç alan, açık görüş, makul koltuk düzeni, uzun mesafeli sürüş yorgunluğunu etkili bir şekilde azaltır ve sürücünün deneyimini iyileştirir.
4. Mükemmel sızdırmazlık, ses ve ısı yalıtımı, mükemmel toz geçirmez, yağmur geçirmez ve ses geçirmez efektler, düşük iç gürültü, kışın sıcak ve yazın serin, kullanımı daha rahat.
5. Eksiksiz iç konfigürasyon, geniş uyumluluk, Foton Aoling, Aumark, Times, Ruivo ve Xiangling gibi birden fazla modelle uyumlu, düzgün iç yerleşim, standart kablolama ön kurulumu, endişesiz doğrudan değiştirme.
6. Yüksek maliyet-performans oranı; Orijinal ekipman üreticisi (OEM) ürünleriyle karşılaştırılabilir kalitede, daha rekabetçi bir fiyata hazır stok; Geniş envanter, hızlı teslimat sağlar, onarımlar için aracın aksama süresini önemli ölçüde azaltır ve operasyonel kayıpları en aza indirir.
7. Eşit boya ve ince işçilik.
| Ürün Adı | Kamyon kabini montajı |
|---|---|
| Parça Numarası | Foton Kamyon |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Belgelendirmesi | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 1000 kg |
| Boyutlar | 2300x2300X2200 mm |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
1. Orijinal fabrika kalıbı, orijinal araç verilerine dayalı hassas boyutlar, yüksek uyum, kusursuz kurulum, kesme veya taşlama gerektirmez, kurulumdan hemen sonra kullanıma hazırdır, zamandan ve emekten tasarruf sağlar.
2. Sağlam ve dayanıklı yapı, yüksek mukavemetli gövde çerçevesi, iyi darbe dayanımı, daha güvenli sürüş; kalın sac, kolayca deforme olmaz veya çatlamaz, uzun vadeli stabilitesi yüksektir.
3. Konforlu sürüş, geniş iç mekan, geniş iç alan, açık görüş, makul koltuk düzeni, uzun mesafeli sürüş yorgunluğunu etkili bir şekilde azaltır ve sürücünün deneyimini iyileştirir.
4. Mükemmel sızdırmazlık, ses ve ısı yalıtımı, mükemmel toz geçirmez, yağmur geçirmez ve ses geçirmez efektler, düşük iç gürültü, kışın sıcak ve yazın serin, kullanımı daha rahat.
5. Eksiksiz iç konfigürasyon, geniş uyumluluk, Foton Aoling, Aumark, Times, Ruivo ve Xiangling gibi birden fazla modelle uyumlu, düzgün iç yerleşim, standart kablolama ön kurulumu, endişesiz doğrudan değiştirme.
6. Yüksek maliyet-performans oranı; Orijinal ekipman üreticisi (OEM) ürünleriyle karşılaştırılabilir kalitede, daha rekabetçi bir fiyata hazır stok; Geniş envanter, hızlı teslimat sağlar, onarımlar için aracın aksama süresini önemli ölçüde azaltır ve operasyonel kayıpları en aza indirir.
7. Eşit boya ve ince işçilik.
| Ürün Adı | Kamyon kabini montajı |
|---|---|
| Parça Numarası | Foton Kamyon |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Belgelendirmesi | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 1000 kg |
| Boyutlar | 2300x2300X2200 mm |