| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
3735025-DN43, çoğunlukla Foton ve FAW Jiefang gibi Çinli markaların ağır kamyonlarında kullanılan çok fonksiyonel birleştirilmiş anahtar kümesi.
Ürün Ayrıntıları
• Uygulamalar: Bu parça genellikle dönüş sinyalleri, farlar, yüksek/alt ışık anahtarları, ön cam silgi cihazları ve yıkama sıvısı kontrolü dahil olmak üzere çoklu fonksiyonlar için kontrol anahtarlarını entegre eder.
• Uygulanabilir araçlar: Foton ve FAW marka kamyonlarıyla uyumludur.
| Ürün Adı | Dört yönlü fonksiyon anahtarı montajı |
|---|---|
| Bölüm Numarası | 3735025-DN43 |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 2 kg |
| Boyutları | 500 x 150 x 120 mm |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
3735025-DN43, çoğunlukla Foton ve FAW Jiefang gibi Çinli markaların ağır kamyonlarında kullanılan çok fonksiyonel birleştirilmiş anahtar kümesi.
Ürün Ayrıntıları
• Uygulamalar: Bu parça genellikle dönüş sinyalleri, farlar, yüksek/alt ışık anahtarları, ön cam silgi cihazları ve yıkama sıvısı kontrolü dahil olmak üzere çoklu fonksiyonlar için kontrol anahtarlarını entegre eder.
• Uygulanabilir araçlar: Foton ve FAW marka kamyonlarıyla uyumludur.
| Ürün Adı | Dört yönlü fonksiyon anahtarı montajı |
|---|---|
| Bölüm Numarası | 3735025-DN43 |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 2 kg |
| Boyutları | 500 x 150 x 120 mm |