| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
6312N-DIN625, DIN 625-1 standardına uygun tek sıralı sabit bilyalı rulmandır. En belirgin özelliği, dış bilezikte bir tespit segmanı yuvasının (N) bulunmasıdır.
Bu tip rulmanlar genellikle kamyon bileşenlerinde (Sinotruk veya Foton gibi) ve çeşitli endüstriyel otomasyon ve fabrika ekipmanlarında kullanılır.
Performans Özellikleri:
• Temel dinamik yük değeri (Cr): Yaklaşık 81,8 kN ila 89 kN (markaya bağlı olarak).
• Temel statik yük değeri (C0r): Yaklaşık 51,8 kN ila 52 kN.
• Sınırlama hızı: Gresle yağlama için yaklaşık 5000 RPM ve yağlı yağlama için yaklaşık 6000 RPM.
• Çalışma sıcaklığı: +100°C'ye kadar standart çalışma sıcaklığı, +120°C'ye kadar kısa süreli tolerans.
| Ürün Adı | radyal bilyalı rulman |
|---|---|
| Parça Numarası | 6312N-DIN625 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 2 kg |
| Boyutlar | 150x100X50mm |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
6312N-DIN625, DIN 625-1 standardına uygun tek sıralı sabit bilyalı rulmandır. En belirgin özelliği, dış bilezikte bir tespit segmanı yuvasının (N) bulunmasıdır.
Bu tip rulmanlar genellikle kamyon bileşenlerinde (Sinotruk veya Foton gibi) ve çeşitli endüstriyel otomasyon ve fabrika ekipmanlarında kullanılır.
Performans Özellikleri:
• Temel dinamik yük değeri (Cr): Yaklaşık 81,8 kN ila 89 kN (markaya bağlı olarak).
• Temel statik yük değeri (C0r): Yaklaşık 51,8 kN ila 52 kN.
• Sınırlama hızı: Gresle yağlama için yaklaşık 5000 RPM ve yağlı yağlama için yaklaşık 6000 RPM.
• Çalışma sıcaklığı: +100°C'ye kadar standart çalışma sıcaklığı, +120°C'ye kadar kısa süreli tolerans.
| Ürün Adı | radyal bilyalı rulman |
|---|---|
| Parça Numarası | 6312N-DIN625 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 2 kg |
| Boyutlar | 150x100X50mm |