| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
De 6312N-DIN625 is een eenrijig diepgroefkogellager conform DIN 625-1 norm. Het meest onderscheidende kenmerk is de aanwezigheid van een borgringgroef (N) op de buitenring.
Dit type lager wordt veel gebruikt in vrachtwagenonderdelen (zoals die van Sinotruk of Foton) en diverse industriële automatiserings- en fabrieksapparatuur.
Prestatiespecificaties:
• Basis dynamisch draagvermogen (Cr): Ongeveer 81,8 kN tot 89 kN (afhankelijk van het specifieke merk).
• Statische basisbelasting (C0r): Ongeveer 51,8 kN tot 52 kN.
• Beperkingssnelheid: ongeveer 5000 tpm voor vetsmering en ongeveer 6000 tpm voor oliesmering.
• Bedrijfstemperatuur: Standaard bedrijfstemperatuur tot +100°C, met kortetermijntolerantie tot +120°C.
| Productnaam | radiaal kogellager |
|---|---|
| Onderdeelnummer | 6312N-DIN625 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 2 kg |
| Afmetingen | 150 x 100 x 50 mm |
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
De 6312N-DIN625 is een eenrijig diepgroefkogellager conform DIN 625-1 norm. Het meest onderscheidende kenmerk is de aanwezigheid van een borgringgroef (N) op de buitenring.
Dit type lager wordt veel gebruikt in vrachtwagenonderdelen (zoals die van Sinotruk of Foton) en diverse industriële automatiserings- en fabrieksapparatuur.
Prestatiespecificaties:
• Basis dynamisch draagvermogen (Cr): Ongeveer 81,8 kN tot 89 kN (afhankelijk van het specifieke merk).
• Statische basisbelasting (C0r): Ongeveer 51,8 kN tot 52 kN.
• Beperkingssnelheid: ongeveer 5000 tpm voor vetsmering en ongeveer 6000 tpm voor oliesmering.
• Bedrijfstemperatuur: Standaard bedrijfstemperatuur tot +100°C, met kortetermijntolerantie tot +120°C.
| Productnaam | radiaal kogellager |
|---|---|
| Onderdeelnummer | 6312N-DIN625 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 2 kg |
| Afmetingen | 150 x 100 x 50 mm |