| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
1. originele fabrieksvorm, precieze afmetingen op basis van originele voertuiggegevens, hoge pasvorm, naadloze installatie, geen snijden of slijpen vereist, klaar voor gebruik onmiddellijk na installatie,tijd en moeite besparen.
2Robuuste en duurzame structuur, krachtige carrosserie, goede slagweerstand, veiliger rijden; dik plaat, niet gemakkelijk vervormd of gebarsten, hoge langdurige stabiliteit.
3. Comfortabel rijden, ruim interieur, grote interieurruimte, open zichtbaarheid, redelijke zitplaats, waardoor vermoeidheid bij lange afstanden effectief wordt verminderd en de ervaring van de bestuurder wordt verbeterd.
4. Uitstekende afdichting, geluids- en warmteisolatie, uitstekende stofdichte, regendichte en geluidsdichte effecten, laag geluidsniveau binnen, warm in de winter en koel in de zomer, comfortabeler te gebruiken.
5Volledige interieurconfiguratie, brede compatibiliteit, compatibel met meerdere modellen zoals Foton Aoling, Aumark, Times, Ruivo en Xiangling, nette interieur lay-out,standaard bedrading voorinstallatie, zorgloze directe vervanging.
6. Een hoge kosten-prestatieverhouding; gemakkelijk beschikbare voorraden met een kwaliteit vergelijkbaar met die van de originele apparatuurfabrikant (OEM), tegen een meer concurrerende prijs; voldoende voorraad zorgt voor snelle levering,aanzienlijk verminderen van de stilstandstijd van het voertuig voor reparaties en het minimaliseren van operationele verliezen.
7Zelfs de verf en het vakmanschap.
| Productnaam | Montage van de cabine van de vrachtwagen |
|---|---|
| Deelnummer | Foton Truck |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 1000 kg |
| Afmetingen | 2300 x 2300 x 2200 mm |
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
1. originele fabrieksvorm, precieze afmetingen op basis van originele voertuiggegevens, hoge pasvorm, naadloze installatie, geen snijden of slijpen vereist, klaar voor gebruik onmiddellijk na installatie,tijd en moeite besparen.
2Robuuste en duurzame structuur, krachtige carrosserie, goede slagweerstand, veiliger rijden; dik plaat, niet gemakkelijk vervormd of gebarsten, hoge langdurige stabiliteit.
3. Comfortabel rijden, ruim interieur, grote interieurruimte, open zichtbaarheid, redelijke zitplaats, waardoor vermoeidheid bij lange afstanden effectief wordt verminderd en de ervaring van de bestuurder wordt verbeterd.
4. Uitstekende afdichting, geluids- en warmteisolatie, uitstekende stofdichte, regendichte en geluidsdichte effecten, laag geluidsniveau binnen, warm in de winter en koel in de zomer, comfortabeler te gebruiken.
5Volledige interieurconfiguratie, brede compatibiliteit, compatibel met meerdere modellen zoals Foton Aoling, Aumark, Times, Ruivo en Xiangling, nette interieur lay-out,standaard bedrading voorinstallatie, zorgloze directe vervanging.
6. Een hoge kosten-prestatieverhouding; gemakkelijk beschikbare voorraden met een kwaliteit vergelijkbaar met die van de originele apparatuurfabrikant (OEM), tegen een meer concurrerende prijs; voldoende voorraad zorgt voor snelle levering,aanzienlijk verminderen van de stilstandstijd van het voertuig voor reparaties en het minimaliseren van operationele verliezen.
7Zelfs de verf en het vakmanschap.
| Productnaam | Montage van de cabine van de vrachtwagen |
|---|---|
| Deelnummer | Foton Truck |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 1000 kg |
| Afmetingen | 2300 x 2300 x 2200 mm |