| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
0281006364 is een common rail-druksensor.
Deze sensor is gemonteerd op de hogedruk-commonrail en is primair verantwoordelijk voor het bewaken van de druk van het brandstofsysteem. Het verzendt de gegevens naar de motorregeleenheid (ECU) om de systeemdruk nauwkeurig aan te passen en de injectoren te regelen, waardoor de verbrandingsefficiëntie wordt geoptimaliseerd en de prestaties worden verbeterd.
| Productnaam | Raildruksensor |
|---|---|
| Onderdeelnummer | 0281006364 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 1 kg |
| Afmetingen | 65 x 65 x 40 mm |
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
0281006364 is een common rail-druksensor.
Deze sensor is gemonteerd op de hogedruk-commonrail en is primair verantwoordelijk voor het bewaken van de druk van het brandstofsysteem. Het verzendt de gegevens naar de motorregeleenheid (ECU) om de systeemdruk nauwkeurig aan te passen en de injectoren te regelen, waardoor de verbrandingsefficiëntie wordt geoptimaliseerd en de prestaties worden verbeterd.
| Productnaam | Raildruksensor |
|---|---|
| Onderdeelnummer | 0281006364 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 1 kg |
| Afmetingen | 65 x 65 x 40 mm |