| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Belangrijkste functies: Als belangrijk onderdeel van het transmissiesysteem van de vrachtwagen is het verantwoordelijk voor het ondersteunen van het gewicht van de achterkant van het voertuig, het overbrengen van kracht naar de wielen en het garanderen van de rijstabiliteit van het voertuig onder belasting.
| Productnaam | Achteras montage |
|---|---|
| Onderdeelnummer | L024001019BA0 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 400 kg |
| Afmetingen | 2500 x 600 x 600 mm |
![]()
![]()
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Belangrijkste functies: Als belangrijk onderdeel van het transmissiesysteem van de vrachtwagen is het verantwoordelijk voor het ondersteunen van het gewicht van de achterkant van het voertuig, het overbrengen van kracht naar de wielen en het garanderen van de rijstabiliteit van het voertuig onder belasting.
| Productnaam | Achteras montage |
|---|---|
| Onderdeelnummer | L024001019BA0 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 400 kg |
| Afmetingen | 2500 x 600 x 600 mm |
![]()
![]()