| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Fonksiyonel özellikler
Kısa far: sokak lambalarının veya araç kavşaklarının bulunduğu şehir içi yollarda kullanılır. Otobüsün önündeki kısa mesafeli alanı, genellikle yaklaşık 30 ila 50 metre aralığında aydınlatarak sürücünün yol koşullarını, yayaları, öndeki diğer araçları vb. görmesini sağlarken, karşıdan gelen araç sürücülerinin veya yayaların aşırı ışık nedeniyle gözlerini kamaştırmaz.
Uzun far: Sokak lambaları olmayan veya otoyollar ve uzak kırsal yollar gibi aydınlatma koşullarının zayıf olduğu yollarda kullanılır. Işığı daha uzun bir mesafeye yansıtabilir, genellikle 100 metre veya daha uzak bir alanı aydınlatarak sürücünün engelleri ve yol değişikliklerini önceden tespit etmesine yardımcı olur, böylece tepki vermek için daha fazla zaman kalır.
Yardımcı aydınlatma: Farlar aynı zamanda otobüsün çevresindeki alanlar için belirli bir yardımcı aydınlatma sağlayarak sürücünün araç gövdesinin her iki tarafındaki ve dönüş, birleşme vb. sırasında ön taraftaki kör noktaları daha iyi gözlemlemesine olanak tanır.
| Ürün Adı | Far grubu |
|---|---|
| Parça Numarası | 4121-00126C 4121-00160A |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 14 kg |
| Boyutlar | 650x550x500mm |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Fonksiyonel özellikler
Kısa far: sokak lambalarının veya araç kavşaklarının bulunduğu şehir içi yollarda kullanılır. Otobüsün önündeki kısa mesafeli alanı, genellikle yaklaşık 30 ila 50 metre aralığında aydınlatarak sürücünün yol koşullarını, yayaları, öndeki diğer araçları vb. görmesini sağlarken, karşıdan gelen araç sürücülerinin veya yayaların aşırı ışık nedeniyle gözlerini kamaştırmaz.
Uzun far: Sokak lambaları olmayan veya otoyollar ve uzak kırsal yollar gibi aydınlatma koşullarının zayıf olduğu yollarda kullanılır. Işığı daha uzun bir mesafeye yansıtabilir, genellikle 100 metre veya daha uzak bir alanı aydınlatarak sürücünün engelleri ve yol değişikliklerini önceden tespit etmesine yardımcı olur, böylece tepki vermek için daha fazla zaman kalır.
Yardımcı aydınlatma: Farlar aynı zamanda otobüsün çevresindeki alanlar için belirli bir yardımcı aydınlatma sağlayarak sürücünün araç gövdesinin her iki tarafındaki ve dönüş, birleşme vb. sırasında ön taraftaki kör noktaları daha iyi gözlemlemesine olanak tanır.
| Ürün Adı | Far grubu |
|---|---|
| Parça Numarası | 4121-00126C 4121-00160A |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 14 kg |
| Boyutlar | 650x550x500mm |