| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Anahtar İşlevler
• Gerçek Zamanlı İzleme: Krank mili/eksantrik mili konumu, emme hava akışı, ray basıncı ve sıcaklık gibi sensörlerden giriş sinyalleri alır.
• Hassas Kontrol: Yakıt enjektörü zamanlamasını ve enjeksiyon miktarını Common Rail teknolojisi aracılığıyla kontrol eder, turboşarjı (VGT) ve egzoz gazı devridaim (EGR) sistemini ayarlar.
• Arıza Teşhisi: Sistem anormalliklerini tespit etmek ve arıza koruma modlarına girmek (örn. donanımı korumak için motor gücünü azaltmak) için yerleşik teşhis (OBD) özelliğine sahiptir.
| Ürün Adı | Elektronik kontrol ünitesi |
|---|---|
| Parça Numarası | 0281020123 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 3 kg |
| Boyutlar | 350x120X150mm |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Anahtar İşlevler
• Gerçek Zamanlı İzleme: Krank mili/eksantrik mili konumu, emme hava akışı, ray basıncı ve sıcaklık gibi sensörlerden giriş sinyalleri alır.
• Hassas Kontrol: Yakıt enjektörü zamanlamasını ve enjeksiyon miktarını Common Rail teknolojisi aracılığıyla kontrol eder, turboşarjı (VGT) ve egzoz gazı devridaim (EGR) sistemini ayarlar.
• Arıza Teşhisi: Sistem anormalliklerini tespit etmek ve arıza koruma modlarına girmek (örn. donanımı korumak için motor gücünü azaltmak) için yerleşik teşhis (OBD) özelliğine sahiptir.
| Ürün Adı | Elektronik kontrol ünitesi |
|---|---|
| Parça Numarası | 0281020123 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 3 kg |
| Boyutlar | 350x120X150mm |