| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
• Fonksiyonu: Otobüslerde yolcu kapılarının acil durum kontrol cihazı olarak görev yapar. Acil bir durumda, bu anahtarın manuel olarak döndürülmesi veya değiştirilmesi, kapıdaki hava basıncını serbest bırakarak kapının tahliye için manuel olarak açılmasına olanak tanır.
• Yaygın Takma Adlar: Acil durum hava tahliye valfi, kapı acil durum hava tahliye valfi, acil durum anahtarı.
• Geçerli Markalar: Yutong, Higer, Zhongtong, King Long ve diğer büyük otobüs markaları.
• Malzeme/Özellikler: Tipik olarak plastik veya metalden yapılmış olup, kolay tanımlanması için belirgin bir kırmızı işarete sahiptir.
| Ürün Adı | Acil Durum Valfi |
|---|---|
| Parça Numarası | 6100-06161 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Belgelendirmesi | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 2 kg |
| Boyutlar | 100x100X200mm |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
• Fonksiyonu: Otobüslerde yolcu kapılarının acil durum kontrol cihazı olarak görev yapar. Acil bir durumda, bu anahtarın manuel olarak döndürülmesi veya değiştirilmesi, kapıdaki hava basıncını serbest bırakarak kapının tahliye için manuel olarak açılmasına olanak tanır.
• Yaygın Takma Adlar: Acil durum hava tahliye valfi, kapı acil durum hava tahliye valfi, acil durum anahtarı.
• Geçerli Markalar: Yutong, Higer, Zhongtong, King Long ve diğer büyük otobüs markaları.
• Malzeme/Özellikler: Tipik olarak plastik veya metalden yapılmış olup, kolay tanımlanması için belirgin bir kırmızı işarete sahiptir.
| Ürün Adı | Acil Durum Valfi |
|---|---|
| Parça Numarası | 6100-06161 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Belgelendirmesi | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 2 kg |
| Boyutlar | 100x100X200mm |