| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Belangrijkste functies
• Real-time monitoring: ontvangt signalen van sensoren zoals de positie van de krukas/kamsas, de luchtstroom bij de inlaat, de spoordruk en de temperatuur.
• Precieze besturing: controleert de tijd van de brandstofinjector en de hoeveelheid injectie via common rail-technologie, door het turbocompressor (VGT) en het uitlaatgasrecirculatiesysteem (EGR) aan te passen.
• Foutdiagnostiek: functies voor on-board diagnostics (OBD) om systeemanomalieën te detecteren en foutbeschermingsmodussen in te voeren (bijvoorbeeld het verminderen van het motorvermogen om hardware te beschermen).
| Productnaam | Elektronisch bedieningsorgaan |
|---|---|
| Deelnummer | 0281020123 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 3 kg |
| Afmetingen | 350 x 120 x 150 mm |
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Belangrijkste functies
• Real-time monitoring: ontvangt signalen van sensoren zoals de positie van de krukas/kamsas, de luchtstroom bij de inlaat, de spoordruk en de temperatuur.
• Precieze besturing: controleert de tijd van de brandstofinjector en de hoeveelheid injectie via common rail-technologie, door het turbocompressor (VGT) en het uitlaatgasrecirculatiesysteem (EGR) aan te passen.
• Foutdiagnostiek: functies voor on-board diagnostics (OBD) om systeemanomalieën te detecteren en foutbeschermingsmodussen in te voeren (bijvoorbeeld het verminderen van het motorvermogen om hardware te beschermen).
| Productnaam | Elektronisch bedieningsorgaan |
|---|---|
| Deelnummer | 0281020123 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 3 kg |
| Afmetingen | 350 x 120 x 150 mm |