| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Functionele kenmerken
laaglicht: wordt gebruikt op stedelijke wegen met straatlantaarns of voertuigkruispunten. Het kan de korte afstand voor de bus verlichten, meestal op een afstand van ongeveer 30 tot 50 meter,de bestuurder in staat stelt de wegomstandigheden te zien, voetgangers, andere voertuigen, enz. in de voorkant, zonder de ogen van de bestuurders van tegengekomen voertuigen of voetgangers te verblinden door te veel licht.
Hooglicht: gebruikt op wegen zonder straatlantaarns of met slechte verlichtingsomstandigheden, zoals snelwegen en afgelegen landelijke wegen.meestal een gebied van 100 meter of zelfs verder verlichten, waardoor de bestuurder voorop kan zien welke obstakels en verkeersveranderingen zich voordoen, zodat hij meer tijd heeft om te reageren.
Hulpverlichting: De koplampen kunnen ook bepaalde hulpverlichting bieden voor de omliggende gebieden van de bus,waardoor de bestuurder de blinde vlekken aan beide zijden van de carrosserie en voorin bij het draaien beter kan observeren, fusie, enz.
| Productnaam | Verzameling koplampen |
|---|---|
| Deelnummer | 4121-00126C |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 14 kg |
| Afmetingen | 650 x 550 x 500 mm |
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Functionele kenmerken
laaglicht: wordt gebruikt op stedelijke wegen met straatlantaarns of voertuigkruispunten. Het kan de korte afstand voor de bus verlichten, meestal op een afstand van ongeveer 30 tot 50 meter,de bestuurder in staat stelt de wegomstandigheden te zien, voetgangers, andere voertuigen, enz. in de voorkant, zonder de ogen van de bestuurders van tegengekomen voertuigen of voetgangers te verblinden door te veel licht.
Hooglicht: gebruikt op wegen zonder straatlantaarns of met slechte verlichtingsomstandigheden, zoals snelwegen en afgelegen landelijke wegen.meestal een gebied van 100 meter of zelfs verder verlichten, waardoor de bestuurder voorop kan zien welke obstakels en verkeersveranderingen zich voordoen, zodat hij meer tijd heeft om te reageren.
Hulpverlichting: De koplampen kunnen ook bepaalde hulpverlichting bieden voor de omliggende gebieden van de bus,waardoor de bestuurder de blinde vlekken aan beide zijden van de carrosserie en voorin bij het draaien beter kan observeren, fusie, enz.
| Productnaam | Verzameling koplampen |
|---|---|
| Deelnummer | 4121-00126C |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 14 kg |
| Afmetingen | 650 x 550 x 500 mm |