| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
Funkcjonalne cechy
Światło niskie: stosowane na drogach miejskich z światełkami ulicznymi lub skrzyżowaniach pojazdów.umożliwiające kierowcy wgląd w warunki drogowe, pieszych, innych pojazdów itp. z przodu, nie oślepiając oczy kierowców nadjeżdżających pojazdów lub pieszych z powodu nadmiernego oświetlenia.
Światło wysokie: stosowane jest na drogach bez światła ulicznego lub o złym oświetleniu, takich jak autostrady i odległe drogi wiejskie.zazwyczaj oświetlające obszar 100 metrów lub nawet dalej, pomagając kierowcy wykryć przeszkody i zmiany drogowe z wyprzedzeniem, aby mieć więcej czasu na reakcję.
Oświetlenie pomocnicze: światła główne mogą również zapewniać pewne oświetlenie pomocnicze dla otaczających terenów autobusu,umożliwiające kierowcy lepsze obserwowanie martwych punktów po obu stronach nadwozia pojazdu i z przodu podczas skręcania, połączenia itp.
| Nazwa produktu | Zestaw reflektorów |
|---|---|
| Numer części | 4121-00126C 4121-00160A |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 14 kg |
| Wymiary | 650 x 550 x 500 mm |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
Funkcjonalne cechy
Światło niskie: stosowane na drogach miejskich z światełkami ulicznymi lub skrzyżowaniach pojazdów.umożliwiające kierowcy wgląd w warunki drogowe, pieszych, innych pojazdów itp. z przodu, nie oślepiając oczy kierowców nadjeżdżających pojazdów lub pieszych z powodu nadmiernego oświetlenia.
Światło wysokie: stosowane jest na drogach bez światła ulicznego lub o złym oświetleniu, takich jak autostrady i odległe drogi wiejskie.zazwyczaj oświetlające obszar 100 metrów lub nawet dalej, pomagając kierowcy wykryć przeszkody i zmiany drogowe z wyprzedzeniem, aby mieć więcej czasu na reakcję.
Oświetlenie pomocnicze: światła główne mogą również zapewniać pewne oświetlenie pomocnicze dla otaczających terenów autobusu,umożliwiające kierowcy lepsze obserwowanie martwych punktów po obu stronach nadwozia pojazdu i z przodu podczas skręcania, połączenia itp.
| Nazwa produktu | Zestaw reflektorów |
|---|---|
| Numer części | 4121-00126C 4121-00160A |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 14 kg |
| Wymiary | 650 x 550 x 500 mm |