| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| standard packaging: | Ενιαίο χαρτόνι, συσκευασία με μεμβράνη εσωτερικά και τυλιγμένη με μεμβράνη εξωτερικά. Τα μεγάλα αντι |
| Delivery period: | 7-10 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 τεμ |
Λειτουργικά χαρακτηριστικά
Μικρή σκάλα: χρησιμοποιείται σε αστικούς δρόμους με φώτα δρόμου ή διασταυρώσεις οχημάτων. Μπορεί να φωτίσει την περιοχή μικρής απόστασης μπροστά από το λεωφορείο, γενικά σε εμβέλεια περίπου 30 έως 50 μέτρων, επιτρέποντας στον οδηγό να βλέπει τις συνθήκες του δρόμου, τους πεζούς, άλλα οχήματα κ.λπ. μπροστά, ενώ δεν θαμπώνει τα μάτια των οδηγών των αντίθετων οχημάτων ή των πεζών λόγω υπερβολικού φωτός.
Μεγάλη σκάλα: χρησιμοποιείται σε δρόμους χωρίς φώτα του δρόμου ή με κακές συνθήκες φωτισμού, όπως αυτοκινητόδρομους και απομακρυσμένους αγροτικούς δρόμους. Μπορεί να προβάλει φως σε μεγαλύτερη απόσταση, φωτίζοντας συνήθως μια περιοχή 100 μέτρων ή ακόμα πιο μακριά, βοηθώντας τον οδηγό να ανιχνεύσει εμπόδια και αλλαγές δρόμου εκ των προτέρων, ώστε να υπάρχει περισσότερος χρόνος για αντίδραση.
Βοηθητικός φωτισμός: Οι προβολείς μπορούν επίσης να παρέχουν συγκεκριμένο βοηθητικό φωτισμό για τις γύρω περιοχές του λεωφορείου, επιτρέποντας στον οδηγό να παρατηρεί καλύτερα τα τυφλά σημεία και στις δύο πλευρές του αμαξώματος του οχήματος και μπροστά κατά την στροφή, τη συγχώνευση κ.λπ.
| Όνομα προϊόντος | Συγκρότημα προβολέων |
|---|---|
| Αριθμός ανταλλακτικού | 4121-00126C 4121-00160A |
| Κατάσταση | Νέος |
| Προέλευση | Κίνα |
| Πρότυπο ποιότητας | 100% Δοκιμασμένο |
| Πιστοποίηση Ποιότητας | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Βάρος | 14 κιλά |
| Διαστάσεις | 650 x 550 x 500 mm |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| standard packaging: | Ενιαίο χαρτόνι, συσκευασία με μεμβράνη εσωτερικά και τυλιγμένη με μεμβράνη εξωτερικά. Τα μεγάλα αντι |
| Delivery period: | 7-10 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 τεμ |
Λειτουργικά χαρακτηριστικά
Μικρή σκάλα: χρησιμοποιείται σε αστικούς δρόμους με φώτα δρόμου ή διασταυρώσεις οχημάτων. Μπορεί να φωτίσει την περιοχή μικρής απόστασης μπροστά από το λεωφορείο, γενικά σε εμβέλεια περίπου 30 έως 50 μέτρων, επιτρέποντας στον οδηγό να βλέπει τις συνθήκες του δρόμου, τους πεζούς, άλλα οχήματα κ.λπ. μπροστά, ενώ δεν θαμπώνει τα μάτια των οδηγών των αντίθετων οχημάτων ή των πεζών λόγω υπερβολικού φωτός.
Μεγάλη σκάλα: χρησιμοποιείται σε δρόμους χωρίς φώτα του δρόμου ή με κακές συνθήκες φωτισμού, όπως αυτοκινητόδρομους και απομακρυσμένους αγροτικούς δρόμους. Μπορεί να προβάλει φως σε μεγαλύτερη απόσταση, φωτίζοντας συνήθως μια περιοχή 100 μέτρων ή ακόμα πιο μακριά, βοηθώντας τον οδηγό να ανιχνεύσει εμπόδια και αλλαγές δρόμου εκ των προτέρων, ώστε να υπάρχει περισσότερος χρόνος για αντίδραση.
Βοηθητικός φωτισμός: Οι προβολείς μπορούν επίσης να παρέχουν συγκεκριμένο βοηθητικό φωτισμό για τις γύρω περιοχές του λεωφορείου, επιτρέποντας στον οδηγό να παρατηρεί καλύτερα τα τυφλά σημεία και στις δύο πλευρές του αμαξώματος του οχήματος και μπροστά κατά την στροφή, τη συγχώνευση κ.λπ.
| Όνομα προϊόντος | Συγκρότημα προβολέων |
|---|---|
| Αριθμός ανταλλακτικού | 4121-00126C 4121-00160A |
| Κατάσταση | Νέος |
| Προέλευση | Κίνα |
| Πρότυπο ποιότητας | 100% Δοκιμασμένο |
| Πιστοποίηση Ποιότητας | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Βάρος | 14 κιλά |
| Διαστάσεις | 650 x 550 x 500 mm |