| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
WG2214220001, Sinotruk tarafından üretilen HOWO serisi ağır kamyonların aktarımında önemli bir bileşen numarasıdır.Buna karşılık gelen adı ya bir vites kutu değişken çatal veya bir debriyaj değişken çatal.
Fonksiyon ve Uygulama:Bu parça, araç şasi sisteminin transmisyon sistemi bileşenine aittir.Bu vites değiştirme vites kutusu işletim mekanizması üzerinden miğfer üzerinde senkronizör hareket ederek elde.
| Ürün Adı | Değişiklik çatal / Değişiklik çatalı |
|---|---|
| Bölüm Numarası | WG2214220001 |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 1 kg |
| Boyutları | 150 X 150 X 80 mm |
Sipariş ve Nakliye Bilgisi
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
WG2214220001, Sinotruk tarafından üretilen HOWO serisi ağır kamyonların aktarımında önemli bir bileşen numarasıdır.Buna karşılık gelen adı ya bir vites kutu değişken çatal veya bir debriyaj değişken çatal.
Fonksiyon ve Uygulama:Bu parça, araç şasi sisteminin transmisyon sistemi bileşenine aittir.Bu vites değiştirme vites kutusu işletim mekanizması üzerinden miğfer üzerinde senkronizör hareket ederek elde.
| Ürün Adı | Değişiklik çatal / Değişiklik çatalı |
|---|---|
| Bölüm Numarası | WG2214220001 |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 1 kg |
| Boyutları | 150 X 150 X 80 mm |
Sipariş ve Nakliye Bilgisi