| Adedi: | 2 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 adet |
WG9731680031, Sinotruk'un HOWO serisi ağır hizmet kamyonları için tasarlanmış bir ön aks amortisörüdür. Bu bileşen, kamyon süspansiyon sisteminin temel bir parçası olarak görev yapar, yoldaki darbeleri emer ve sürüş konforunu ve dengesini artırmak için araç titreşimini azaltır.
| Ürün Adı | Kamyon Parçaları Ön Aks Amortisörü |
|---|---|
| Parça Numarası | WG9731680031 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | Yaklaşık 4,5 kg |
| Boyutlar | Paket: 54,0 × 15,0 × 15,0 cm |
HOWO, HOWO A7, T5G, T7H, TX, MAX serisi ağır hizmet çekici ve damperli kamyonlar
Hohan, Shacman, Sitrak'tan bazı modeller
Kurulum Yeri:Şasinin ön aksı
Karton, Ahşap Kutu, Palet
Kurye / Hava Taşımacılığı / Deniz Taşımacılığı veya müşteri ihtiyaçlarına göre
L/C, T/T, Western Union, Paypal, Money Gram, Alipay
Çin'deki herhangi bir liman
| Adedi: | 2 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 adet |
WG9731680031, Sinotruk'un HOWO serisi ağır hizmet kamyonları için tasarlanmış bir ön aks amortisörüdür. Bu bileşen, kamyon süspansiyon sisteminin temel bir parçası olarak görev yapar, yoldaki darbeleri emer ve sürüş konforunu ve dengesini artırmak için araç titreşimini azaltır.
| Ürün Adı | Kamyon Parçaları Ön Aks Amortisörü |
|---|---|
| Parça Numarası | WG9731680031 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | Yaklaşık 4,5 kg |
| Boyutlar | Paket: 54,0 × 15,0 × 15,0 cm |
HOWO, HOWO A7, T5G, T7H, TX, MAX serisi ağır hizmet çekici ve damperli kamyonlar
Hohan, Shacman, Sitrak'tan bazı modeller
Kurulum Yeri:Şasinin ön aksı
Karton, Ahşap Kutu, Palet
Kurye / Hava Taşımacılığı / Deniz Taşımacılığı veya müşteri ihtiyaçlarına göre
L/C, T/T, Western Union, Paypal, Money Gram, Alipay
Çin'deki herhangi bir liman