| MOQ: | 2 STUKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 PCs |
WG9731680031 is een schokdemper voor de vooras die is ontworpen voor de zware vrachtwagens van de HOWO-serie van Sinotruk.het absorberen van de impact van de weg en het verminderen van de trillingen van het voertuig om het rijcomfort en de stabiliteit te verbeteren.
| Productnaam | Onderdelen voor vrachtwagens Schokdemper voor de vooras |
|---|---|
| Deelnummer | WG9731680031 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | Ongeveer 4,5 kg |
| Afmetingen | Verpakking: 54,0 × 15,0 × 15,0 cm |
Zware trekkers en dumpers van de HOWO, HOWO A7, T5G, T7H, TX, MAX-reeksen
Sommige modellen van Hohan, Shacman, Sitrak
Installatieplaats:Vooras van het chassis
Karton, houten doos, pallet
Koeriers / Luchtvracht / Zeevracht of op verzoek van de klant
L/C, T/T, Western Union, Paypal, Money Gram, Alipay
Elke haven in China
| MOQ: | 2 STUKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 PCs |
WG9731680031 is een schokdemper voor de vooras die is ontworpen voor de zware vrachtwagens van de HOWO-serie van Sinotruk.het absorberen van de impact van de weg en het verminderen van de trillingen van het voertuig om het rijcomfort en de stabiliteit te verbeteren.
| Productnaam | Onderdelen voor vrachtwagens Schokdemper voor de vooras |
|---|---|
| Deelnummer | WG9731680031 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | Ongeveer 4,5 kg |
| Afmetingen | Verpakking: 54,0 × 15,0 × 15,0 cm |
Zware trekkers en dumpers van de HOWO, HOWO A7, T5G, T7H, TX, MAX-reeksen
Sommige modellen van Hohan, Shacman, Sitrak
Installatieplaats:Vooras van het chassis
Karton, houten doos, pallet
Koeriers / Luchtvracht / Zeevracht of op verzoek van de klant
L/C, T/T, Western Union, Paypal, Money Gram, Alipay
Elke haven in China