| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
WG2229210041 is een kerncomponent van de versnellingsbak in de zware vrachtwagens uit de HOWO-serie van Sinotruk; de officiële naam is meestal de steunstang van de versnellingspook.
Kernparameters en toepassingen
Dit onderdeel wordt voornamelijk gebruikt in het besturingssysteem van de transmissie om soepel en nauwkeurig schakelen te garanderen.
• Toepasbare voertuigen: voornamelijk gebruikt in de Sinotruk HOWO-serie (inclusief A7, T7H, T5G, enz.), en ook breed compatibel met zware vrachtwagens van Shaanxi Automobile (Shacman), Foton, FAW en andere fabrikanten die zijn uitgerust met vergelijkbare aandrijfsystemen.
• Transmissiemodellen: Compatibel met transmissieseries voor zwaar gebruik, zoals HW15710 en HW19710.
• Materiaal en structuur: Het geheel is meestal gemaakt van hoogwaardig gelegeerd staal of origineel gietijzer en omvat het steunstanglichaam, de bus en het veiligheidsondersteuningsapparaat.
| Productnaam | Montage steunstang |
|---|---|
| Onderdeelnummer | WG2229210041 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 1 kg |
| Afmetingen | 340 x 100 x 50 mm |
Bestel- en verzendinformatie
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
WG2229210041 is een kerncomponent van de versnellingsbak in de zware vrachtwagens uit de HOWO-serie van Sinotruk; de officiële naam is meestal de steunstang van de versnellingspook.
Kernparameters en toepassingen
Dit onderdeel wordt voornamelijk gebruikt in het besturingssysteem van de transmissie om soepel en nauwkeurig schakelen te garanderen.
• Toepasbare voertuigen: voornamelijk gebruikt in de Sinotruk HOWO-serie (inclusief A7, T7H, T5G, enz.), en ook breed compatibel met zware vrachtwagens van Shaanxi Automobile (Shacman), Foton, FAW en andere fabrikanten die zijn uitgerust met vergelijkbare aandrijfsystemen.
• Transmissiemodellen: Compatibel met transmissieseries voor zwaar gebruik, zoals HW15710 en HW19710.
• Materiaal en structuur: Het geheel is meestal gemaakt van hoogwaardig gelegeerd staal of origineel gietijzer en omvat het steunstanglichaam, de bus en het veiligheidsondersteuningsapparaat.
| Productnaam | Montage steunstang |
|---|---|
| Onderdeelnummer | WG2229210041 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 1 kg |
| Afmetingen | 340 x 100 x 50 mm |
Bestel- en verzendinformatie