| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 szt |
WG9731680031 to amortyzator przedniej osi zaprojektowany do ciężkich ciężarówek serii HOWO firmy Sinotruk.wchłanianie uderzeń drogowych i zmniejszenie wibracji pojazdu w celu zwiększenia komfortu i stabilności jazdy.
| Nazwa produktu | Części ciężarówki Przód osi amortyzator |
|---|---|
| Numer części | WG9731680031 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | Około 4,5 kg |
| Wymiary | Opakowanie: 54,0 × 15,0 × 15,0 cm |
Ciężkie ciężarówki ciągniste i zbiorniki z serii HOWO, HOWO A7, T5G, T7H, TX, MAX
Kilka modeli z Hohan, Shacman, Sitrak
Miejsce instalacji:Przednia oś podwozia
Karton, drewniana skrzynka, paleta
Przesyłki kurierskie / przewozy lotnicze / przewozy morskie lub zgodnie z wymaganiami klienta
L/C, T/T, Western Union, Paypal, Money Gram, Alipay
Każdy port w Chinach
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 1000 szt |
WG9731680031 to amortyzator przedniej osi zaprojektowany do ciężkich ciężarówek serii HOWO firmy Sinotruk.wchłanianie uderzeń drogowych i zmniejszenie wibracji pojazdu w celu zwiększenia komfortu i stabilności jazdy.
| Nazwa produktu | Części ciężarówki Przód osi amortyzator |
|---|---|
| Numer części | WG9731680031 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | Około 4,5 kg |
| Wymiary | Opakowanie: 54,0 × 15,0 × 15,0 cm |
Ciężkie ciężarówki ciągniste i zbiorniki z serii HOWO, HOWO A7, T5G, T7H, TX, MAX
Kilka modeli z Hohan, Shacman, Sitrak
Miejsce instalacji:Przednia oś podwozia
Karton, drewniana skrzynka, paleta
Przesyłki kurierskie / przewozy lotnicze / przewozy morskie lub zgodnie z wymaganiami klienta
L/C, T/T, Western Union, Paypal, Money Gram, Alipay
Każdy port w Chinach