| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Ürün Temel Bilgileri
Uygulanabilir Araçlar: Öncelikle SITRAK C7H, HOWO A7, T7H, T5G ve TX serisi traktör ve kamyonlarda kullanılır.
Nominal Basınç: 1,0 MPa (10 Bar).
Arayüz Tasarımı: Tipik olarak gümüş renkli bir kurutucu içeren bir kontrol portuyla donatılmıştır.
Temel Fonksiyon: Bu bileşen, fren sistemindeki basınçlı havadaki nemi, yağı ve yabancı maddeleri filtrelemek, hatlarda pas ve buzlanmayı önlemek ve böylece fren sisteminin güvenliğini sağlamak için hava kompresöründen sonra takılır.
| Ürün Adı | Hava Kurutucu Grubu |
|---|---|
| Parça Numarası | WG9000360571 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 4 kg |
| Boyutlar | 300x220X200mm |
Sipariş ve Gönderim Bilgileri
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Ürün Temel Bilgileri
Uygulanabilir Araçlar: Öncelikle SITRAK C7H, HOWO A7, T7H, T5G ve TX serisi traktör ve kamyonlarda kullanılır.
Nominal Basınç: 1,0 MPa (10 Bar).
Arayüz Tasarımı: Tipik olarak gümüş renkli bir kurutucu içeren bir kontrol portuyla donatılmıştır.
Temel Fonksiyon: Bu bileşen, fren sistemindeki basınçlı havadaki nemi, yağı ve yabancı maddeleri filtrelemek, hatlarda pas ve buzlanmayı önlemek ve böylece fren sisteminin güvenliğini sağlamak için hava kompresöründen sonra takılır.
| Ürün Adı | Hava Kurutucu Grubu |
|---|---|
| Parça Numarası | WG9000360571 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 4 kg |
| Boyutlar | 300x220X200mm |
Sipariş ve Gönderim Bilgileri