| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
WG2214220001 jest numerem kluczowego elementu w układzie przesyłowym ciężarówek ciężarowych serii HOWO produkowanych przez firmę Sinotruk.Jego odpowiednia nazwa jest albo przekładnia widelec lub sprzęgło widelec.
Funkcja i zastosowanie:Część ta należy do elementu układu przesyłowego układu podwozia pojazdu.Osiąga zmiany biegów poprzez przesuwanie synchronizatora na wałku za pośrednictwem mechanizmu pracy skrzynki biegów.
| Nazwa produktu | Ręcznik biegów / Ręcznik biegów |
|---|---|
| Numer części | WG2214220001 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 1 kg |
| Wymiary | 150 x 150 x 80 mm |
Informacje o zamówieniu i wysyłce
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
WG2214220001 jest numerem kluczowego elementu w układzie przesyłowym ciężarówek ciężarowych serii HOWO produkowanych przez firmę Sinotruk.Jego odpowiednia nazwa jest albo przekładnia widelec lub sprzęgło widelec.
Funkcja i zastosowanie:Część ta należy do elementu układu przesyłowego układu podwozia pojazdu.Osiąga zmiany biegów poprzez przesuwanie synchronizatora na wałku za pośrednictwem mechanizmu pracy skrzynki biegów.
| Nazwa produktu | Ręcznik biegów / Ręcznik biegów |
|---|---|
| Numer części | WG2214220001 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 1 kg |
| Wymiary | 150 x 150 x 80 mm |
Informacje o zamówieniu i wysyłce