| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
WG2214220001 is een belangrijk onderdeelnummer in de transmissie van de zware vrachtwagens uit de HOWO-serie, vervaardigd door Sinotruk. De overeenkomstige naam is een versnellingsbakschakelvork of een koppelingsschakelvork.
Functie en toepassing: Dit onderdeel behoort tot de transmissiesysteemcomponent van het voertuigchassissysteem. Het schakelen wordt bereikt door de synchronisator op de as te bewegen via het bedieningsmechanisme van de versnellingsbak.
| Productnaam | Schakelvork / schakelvork |
|---|---|
| Onderdeelnummer | WG2214220001 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 1 kg |
| Afmetingen | 150X150X80mm |
Bestel- en verzendinformatie
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
WG2214220001 is een belangrijk onderdeelnummer in de transmissie van de zware vrachtwagens uit de HOWO-serie, vervaardigd door Sinotruk. De overeenkomstige naam is een versnellingsbakschakelvork of een koppelingsschakelvork.
Functie en toepassing: Dit onderdeel behoort tot de transmissiesysteemcomponent van het voertuigchassissysteem. Het schakelen wordt bereikt door de synchronisator op de as te bewegen via het bedieningsmechanisme van de versnellingsbak.
| Productnaam | Schakelvork / schakelvork |
|---|---|
| Onderdeelnummer | WG2214220001 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 1 kg |
| Afmetingen | 150X150X80mm |
Bestel- en verzendinformatie