| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Ürün Temel Bilgileri
Ürün Adı: Doğalgaz Motor Bujisi
OE Numarası: M2A00-3705002A
İlgili Model: IFR7U-4D veya IFR7U4D
Uygulanabilir Markalar: Esas olarak Yuchai motorlarında kullanılır, Yutong gibi markaların otobüslerinde ve ağır kamyonlarında yaygın olarak kullanılır.
Ürün Özellikleri
• Yüksek Güvenilirlik: CNG/LNG yakıt özellikleri için özel olarak tasarlanmıştır, karbon birikimini önler ve teklemeleri ve motor titreşimini azaltır.
• Uzun Ömür: İridyum merkez elektrodu, tipik olarak 50.000 ila 80.000 kilometre arasında tasarlanmış bir kullanım ömrüyle sabit bir ateşleme aralığının korunmasına yardımcı olur.
• Performans Artışı: Yakıt ekonomisinin iyileştirilmesine ve yüksek yükler altında motor gücü çıkışının arttırılmasına yardımcı olur.
| Ürün Adı | buji |
|---|---|
| Parça Numarası | M2A00-3705002A |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Belgelendirmesi | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 0,05 kg |
| Boyutlar | 95X25X32mm |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Ürün Temel Bilgileri
Ürün Adı: Doğalgaz Motor Bujisi
OE Numarası: M2A00-3705002A
İlgili Model: IFR7U-4D veya IFR7U4D
Uygulanabilir Markalar: Esas olarak Yuchai motorlarında kullanılır, Yutong gibi markaların otobüslerinde ve ağır kamyonlarında yaygın olarak kullanılır.
Ürün Özellikleri
• Yüksek Güvenilirlik: CNG/LNG yakıt özellikleri için özel olarak tasarlanmıştır, karbon birikimini önler ve teklemeleri ve motor titreşimini azaltır.
• Uzun Ömür: İridyum merkez elektrodu, tipik olarak 50.000 ila 80.000 kilometre arasında tasarlanmış bir kullanım ömrüyle sabit bir ateşleme aralığının korunmasına yardımcı olur.
• Performans Artışı: Yakıt ekonomisinin iyileştirilmesine ve yüksek yükler altında motor gücü çıkışının arttırılmasına yardımcı olur.
| Ürün Adı | buji |
|---|---|
| Parça Numarası | M2A00-3705002A |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Belgelendirmesi | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 0,05 kg |
| Boyutlar | 95X25X32mm |