| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| standard packaging: | Ενιαίο χαρτόνι, συσκευασία με μεμβράνη εσωτερικά και τυλιγμένη με μεμβράνη εξωτερικά. Τα μεγάλα αντι |
| Delivery period: | 7-10 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 τεμ |
Βασικές πληροφορίες για το προϊόν
Ονομασία προϊόντος: Σπινθήρα κινητήρα φυσικού αερίου
Αριθμός OE: M2A00-3705002A
Αντίστοιχο μοντέλο: IFR7U-4D ή IFR7U4D
Εφαρμόσιμα εμπορικά σήματα: Χρησιμοποιούνται κυρίως στους κινητήρες Yuchai, χρησιμοποιούνται ευρέως στα λεωφορεία και τα βαριά φορτηγά των εμπορικών σημάτων όπως η Yutong.
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
• Υψηλή αξιοπιστία: ειδικά σχεδιασμένο για τα χαρακτηριστικά καυσίμων CNG/LNG, αποτρέποντας την συσσώρευση άνθρακα και μειώνοντας τις αποτυχίες πυρκαγιάς και τις δονήσεις του κινητήρα.
• Μεγάλη διάρκεια ζωής: Το ηλεκτρόδιο του κέντρου ιριδίου βοηθά στη διατήρηση σταθερού κενού ανάφλεξης, με σχεδιασμένη διάρκεια ζωής που συνήθως κυμαίνεται μεταξύ 50.000 και 80.000 χιλιομέτρων.
• Βελτίωση των επιδόσεων: Βοηθά στη βελτίωση της οικονομίας καυσίμου και στη βελτίωση της ισχύος του κινητήρα υπό υψηλά φορτία.
| Ονομασία του προϊόντος | Σφραγίδα |
|---|---|
| Αριθμός τμήματος | M2A00-3705002A |
| Υπόθεση | Νέο |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Πρότυπο ποιότητας | 100% δοκιμασμένο |
| Πιστοποίηση ποιότητας | Εφαρμογή των κανόνων ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Βάρος | 00,05 κιλά |
| Μέγεθος | 95 X 25 X 32 mm |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| standard packaging: | Ενιαίο χαρτόνι, συσκευασία με μεμβράνη εσωτερικά και τυλιγμένη με μεμβράνη εξωτερικά. Τα μεγάλα αντι |
| Delivery period: | 7-10 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 τεμ |
Βασικές πληροφορίες για το προϊόν
Ονομασία προϊόντος: Σπινθήρα κινητήρα φυσικού αερίου
Αριθμός OE: M2A00-3705002A
Αντίστοιχο μοντέλο: IFR7U-4D ή IFR7U4D
Εφαρμόσιμα εμπορικά σήματα: Χρησιμοποιούνται κυρίως στους κινητήρες Yuchai, χρησιμοποιούνται ευρέως στα λεωφορεία και τα βαριά φορτηγά των εμπορικών σημάτων όπως η Yutong.
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
• Υψηλή αξιοπιστία: ειδικά σχεδιασμένο για τα χαρακτηριστικά καυσίμων CNG/LNG, αποτρέποντας την συσσώρευση άνθρακα και μειώνοντας τις αποτυχίες πυρκαγιάς και τις δονήσεις του κινητήρα.
• Μεγάλη διάρκεια ζωής: Το ηλεκτρόδιο του κέντρου ιριδίου βοηθά στη διατήρηση σταθερού κενού ανάφλεξης, με σχεδιασμένη διάρκεια ζωής που συνήθως κυμαίνεται μεταξύ 50.000 και 80.000 χιλιομέτρων.
• Βελτίωση των επιδόσεων: Βοηθά στη βελτίωση της οικονομίας καυσίμου και στη βελτίωση της ισχύος του κινητήρα υπό υψηλά φορτία.
| Ονομασία του προϊόντος | Σφραγίδα |
|---|---|
| Αριθμός τμήματος | M2A00-3705002A |
| Υπόθεση | Νέο |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Πρότυπο ποιότητας | 100% δοκιμασμένο |
| Πιστοποίηση ποιότητας | Εφαρμογή των κανόνων ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Βάρος | 00,05 κιλά |
| Μέγεθος | 95 X 25 X 32 mm |