| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Productbasisinformatie
Productnaam: Bougie voor aardgasmotor
OE-nummer: M2A00-3705002A
Overeenkomstig model: IFR7U-4D of IFR7U4D
Toepasselijke merken: voornamelijk gebruikt in Yuchai-motoren, veel gebruikt in bussen en zware vrachtwagens van merken zoals Yutong.
Producteigenschappen
• Hoge betrouwbaarheid: specifiek ontworpen voor de eigenschappen van CNG/LNG-brandstof, waardoor koolstofophoping wordt voorkomen en ontstekingsfouten en motortrillingen worden verminderd.
• Lange levensduur: De iridium middenelektrode zorgt voor een stabiele ontstekingsafstand, met een ontworpen levensduur die doorgaans tussen 50.000 en 80.000 kilometer ligt.
• Prestatieverbetering: Helpt het brandstofverbruik te verbeteren en het motorvermogen te verbeteren onder hoge belasting.
| Productnaam | bougie |
|---|---|
| Onderdeelnummer | M2A00-3705002A |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 0,05 kg |
| Afmetingen | 95X25X32mm |
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Productbasisinformatie
Productnaam: Bougie voor aardgasmotor
OE-nummer: M2A00-3705002A
Overeenkomstig model: IFR7U-4D of IFR7U4D
Toepasselijke merken: voornamelijk gebruikt in Yuchai-motoren, veel gebruikt in bussen en zware vrachtwagens van merken zoals Yutong.
Producteigenschappen
• Hoge betrouwbaarheid: specifiek ontworpen voor de eigenschappen van CNG/LNG-brandstof, waardoor koolstofophoping wordt voorkomen en ontstekingsfouten en motortrillingen worden verminderd.
• Lange levensduur: De iridium middenelektrode zorgt voor een stabiele ontstekingsafstand, met een ontworpen levensduur die doorgaans tussen 50.000 en 80.000 kilometer ligt.
• Prestatieverbetering: Helpt het brandstofverbruik te verbeteren en het motorvermogen te verbeteren onder hoge belasting.
| Productnaam | bougie |
|---|---|
| Onderdeelnummer | M2A00-3705002A |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 0,05 kg |
| Afmetingen | 95X25X32mm |