| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
De GA500-1205150 is een 24V stikstofoxidesensor die in het vasteland van China wordt vervaardigd en voornamelijk wordt gebruikt in bedrijfsvoertuigen van merken zoals Yuchai en Chenglong.
Kerninformatie over het product
• Hoofdfunctie:Gebruikt in nabehandelingssystemen voor vrachtwagenafstoten (SCR) om het stikstofoxidegehalte in de uitlaatgassen in realtime te controleren om ervoor te zorgen dat voertuigen voldoen aan de emissienormen van China IV of China V.
Belangrijkste specificaties
• Werkspanning:24V
• Materiaal/structuur:Bestaat uit een keramische sonde en een metalen controller, meestal met een standaardconnector.
• Toepassingen:Zware vrachtwagens, bussen en diverse industriële dieselmotoren.
| Productnaam | NOX-sensor |
|---|---|
| Deelnummer | GA500-1205150 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Afmetingen | 240 x 60 x 13 mm |
![]()
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
De GA500-1205150 is een 24V stikstofoxidesensor die in het vasteland van China wordt vervaardigd en voornamelijk wordt gebruikt in bedrijfsvoertuigen van merken zoals Yuchai en Chenglong.
Kerninformatie over het product
• Hoofdfunctie:Gebruikt in nabehandelingssystemen voor vrachtwagenafstoten (SCR) om het stikstofoxidegehalte in de uitlaatgassen in realtime te controleren om ervoor te zorgen dat voertuigen voldoen aan de emissienormen van China IV of China V.
Belangrijkste specificaties
• Werkspanning:24V
• Materiaal/structuur:Bestaat uit een keramische sonde en een metalen controller, meestal met een standaardconnector.
• Toepassingen:Zware vrachtwagens, bussen en diverse industriële dieselmotoren.
| Productnaam | NOX-sensor |
|---|---|
| Deelnummer | GA500-1205150 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Afmetingen | 240 x 60 x 13 mm |
![]()