| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Ürün Temel Bilgileri
• Parça Türü: Marş Motoru
• Uygulama: Çoğunlukla kamyonlarda veya otobüslerde (Yutong otobüsleri gibi) bulunan Yuchai dizel motorlarıyla kullanılır.
| Ürün Adı | Marş Motoru |
|---|---|
| Parça Numarası | YM41D1-3708100BSF50-V |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 8 kg |
| Boyutlar | 350X180X150mm |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Ürün Temel Bilgileri
• Parça Türü: Marş Motoru
• Uygulama: Çoğunlukla kamyonlarda veya otobüslerde (Yutong otobüsleri gibi) bulunan Yuchai dizel motorlarıyla kullanılır.
| Ürün Adı | Marş Motoru |
|---|---|
| Parça Numarası | YM41D1-3708100BSF50-V |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 8 kg |
| Boyutlar | 350X180X150mm |