| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
K6000-1012240B, Yuchai motorları için özel olarak tasarlanmış bir spin-on yağ filtresidir.
Temel Spesifikasyonlar ve Uygulamalar
• Uygulanabilir motorlar:Temel olarak Yuchai YC6K serisi motorları için tasarlanmıştır (örneğin YC6K350N-D30).
• Fonksiyonel özellikler:Yüksek verimli filtre kağıdı veya sentetik fiber ortamı ile tam akışlı filtrasyon tasarımı kullanır, motor aşınmasını azaltmak için küçük kirleticileri yakalamak için tasarlanmıştır.
Bakım ve kurulum önerileri
• Değiştirme Döngüsü:Genellikle her 10.000 ila 15.000 kilometre veya 500 saatlik çalışma süresi değiştirilmesi önerilir.500 kilometre ya da 300 saat..
| Ürün Adı | yağ filtresi |
|---|---|
| Bölüm Numarası | K6000-1012240B |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 2 kg |
| Boyutları | 150 X 150 X 250 mm |
![]()
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
K6000-1012240B, Yuchai motorları için özel olarak tasarlanmış bir spin-on yağ filtresidir.
Temel Spesifikasyonlar ve Uygulamalar
• Uygulanabilir motorlar:Temel olarak Yuchai YC6K serisi motorları için tasarlanmıştır (örneğin YC6K350N-D30).
• Fonksiyonel özellikler:Yüksek verimli filtre kağıdı veya sentetik fiber ortamı ile tam akışlı filtrasyon tasarımı kullanır, motor aşınmasını azaltmak için küçük kirleticileri yakalamak için tasarlanmıştır.
Bakım ve kurulum önerileri
• Değiştirme Döngüsü:Genellikle her 10.000 ila 15.000 kilometre veya 500 saatlik çalışma süresi değiştirilmesi önerilir.500 kilometre ya da 300 saat..
| Ürün Adı | yağ filtresi |
|---|---|
| Bölüm Numarası | K6000-1012240B |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 2 kg |
| Boyutları | 150 X 150 X 250 mm |
![]()