| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 100 Adet |
Bu bölümün ana teknik özellikleri şunlardır:
Parça Adı:Taç Çarkı ve Pinyon / Halka ve Pinyon.
Dişli Oranı:37:9 (tahrik dişlisinde 37 diş, tahrik dişlisinde 9 diş).
Hız Oranı:4.11 veya 4.111.
Uygulanabilir Akslar/Sistemler:Öncelikle HY-1175 ve HY-1350 arka aks serilerinde kullanılır.
Uygulanabilir Araç Modelleri:
Shacman: HanDe 425 arka aksını kullanan ağır hizmet kamyonları.
| Ürün Adı | Arka Aks Toka Dişlisi |
|---|---|
| Parça Numarası | 81.35199.6572 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 22 kg |
| Boyutlar | 205 mm |
![]()
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 100 Adet |
Bu bölümün ana teknik özellikleri şunlardır:
Parça Adı:Taç Çarkı ve Pinyon / Halka ve Pinyon.
Dişli Oranı:37:9 (tahrik dişlisinde 37 diş, tahrik dişlisinde 9 diş).
Hız Oranı:4.11 veya 4.111.
Uygulanabilir Akslar/Sistemler:Öncelikle HY-1175 ve HY-1350 arka aks serilerinde kullanılır.
Uygulanabilir Araç Modelleri:
Shacman: HanDe 425 arka aksını kullanan ağır hizmet kamyonları.
| Ürün Adı | Arka Aks Toka Dişlisi |
|---|---|
| Parça Numarası | 81.35199.6572 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 22 kg |
| Boyutlar | 205 mm |
![]()