| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 100 PCs |
De volgende zijn de belangrijkste technische specificaties van dit deel:
Deelnaam:Crown Wheel en Pinion / Ring en Pinion.
Versnellingsverhouding:37:9 (37 tanden op de aandrijving, 9 tanden op de aandrijving).
Versnellingsverhouding:4.11 of 4.111.
Toepasselijke assen/systemen:Voornamelijk gebruikt in de HY-1175 en HY-1350 achterasserie.
Toepasselijke voertuigmodellen:
Zware vrachtwagens met de HanDe 425 achteras.
| Productnaam | Achsaxel-buckelversnelling |
|---|---|
| Deelnummer | 81.35199.6572 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 22 kg |
| Afmetingen | 205 mm |
![]()
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 100 PCs |
De volgende zijn de belangrijkste technische specificaties van dit deel:
Deelnaam:Crown Wheel en Pinion / Ring en Pinion.
Versnellingsverhouding:37:9 (37 tanden op de aandrijving, 9 tanden op de aandrijving).
Versnellingsverhouding:4.11 of 4.111.
Toepasselijke assen/systemen:Voornamelijk gebruikt in de HY-1175 en HY-1350 achterasserie.
Toepasselijke voertuigmodellen:
Zware vrachtwagens met de HanDe 425 achteras.
| Productnaam | Achsaxel-buckelversnelling |
|---|---|
| Deelnummer | 81.35199.6572 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 22 kg |
| Afmetingen | 205 mm |
![]()