| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
K08-1004001-01 tipik olarak Yuchai tarafından üretilen bir dizel motor pistonunu ifade eder.
Temel Ürün Bilgileri
• Ürün Adı: Motor Pistonu
• Uygulanabilir Markalar: Öncelikle Yuchai dizel motorlarında kullanılır.
• Uygulanabilir Araç Modelleri: Yutong, Zhongtong ve Haiger gibi Çin markalı otobüs ve kamyonlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
| Ürün Adı | Piston |
|---|---|
| Parça Numarası | K08-1004001-01 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 1,8 kg |
| Boyutlar | 100X60X40 mm |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
K08-1004001-01 tipik olarak Yuchai tarafından üretilen bir dizel motor pistonunu ifade eder.
Temel Ürün Bilgileri
• Ürün Adı: Motor Pistonu
• Uygulanabilir Markalar: Öncelikle Yuchai dizel motorlarında kullanılır.
• Uygulanabilir Araç Modelleri: Yutong, Zhongtong ve Haiger gibi Çin markalı otobüs ve kamyonlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
| Ürün Adı | Piston |
|---|---|
| Parça Numarası | K08-1004001-01 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 1,8 kg |
| Boyutlar | 100X60X40 mm |