| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
K08-1004001-01 verwijst doorgaans naar een zuiger van een dieselmotor vervaardigd door Yuchai.
Basisproductinformatie
• Productnaam: Motorzuiger
• Toepasselijke merken: voornamelijk gebruikt in Yuchai-dieselmotoren.
• Toepasselijke voertuigmodellen: Wordt veel gebruikt in bussen en vrachtwagens van Chinese merken, zoals Yutong, Zhongtong en Haiger.
| Productnaam | Zuiger |
|---|---|
| Onderdeelnummer | K08-1004001-01 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Afmetingen | 100 X 60 X 40 mm |
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
K08-1004001-01 verwijst doorgaans naar een zuiger van een dieselmotor vervaardigd door Yuchai.
Basisproductinformatie
• Productnaam: Motorzuiger
• Toepasselijke merken: voornamelijk gebruikt in Yuchai-dieselmotoren.
• Toepasselijke voertuigmodellen: Wordt veel gebruikt in bussen en vrachtwagens van Chinese merken, zoals Yutong, Zhongtong en Haiger.
| Productnaam | Zuiger |
|---|---|
| Onderdeelnummer | K08-1004001-01 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Afmetingen | 100 X 60 X 40 mm |