| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
K08-1004001-01 odnosi się zazwyczaj do tłoka silnika wysokoprężnego wytwarzanego przez Yuchai.
Podstawowe informacje o produkcie
• Nazwa produktu: tłok silnika
• Zastosowane marki: stosowane głównie w silnikach wysokoprężnych Yuchai.
• Przystosowane modele pojazdów: szeroko stosowane w chińskich autobusach i ciężarówkach marek, takich jak Yutong, Zhongtong i Haiger.
| Nazwa produktu | Zestaw |
|---|---|
| Numer części | K08-1004001-01 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 10,8 kg |
| Wymiary | 100 x 60 x 40 mm |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
K08-1004001-01 odnosi się zazwyczaj do tłoka silnika wysokoprężnego wytwarzanego przez Yuchai.
Podstawowe informacje o produkcie
• Nazwa produktu: tłok silnika
• Zastosowane marki: stosowane głównie w silnikach wysokoprężnych Yuchai.
• Przystosowane modele pojazdów: szeroko stosowane w chińskich autobusach i ciężarówkach marek, takich jak Yutong, Zhongtong i Haiger.
| Nazwa produktu | Zestaw |
|---|---|
| Numer części | K08-1004001-01 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 10,8 kg |
| Wymiary | 100 x 60 x 40 mm |