| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Ürün Temel Bilgisi
Ürün Adı:Yardımcı Su Tankı / Genişleme Tankı
Uygulanabilir Modeller:Özellikle SANY beton karıştırıcı kamyonlarında (SY5250GJB6C gibi) ve Foton kamyonlarında kullanılır.
Ana fonksiyonları:Sıcaklama sisteminde, dolaşımdaki suyun genişlemesini ve daralmasını absorbe etmek ve telafi etmek için kullanılır, aşırı sistem basıncını önler,ve sistem için makyaj suyu kaynağı olarak hizmet.
| Ürün Adı | Genişleme tankı montajı |
|---|---|
| Bölüm Numarası | A229900005647 |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 3 kg |
| Boyutları | 400 X 500 X 100 mm |
![]()
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Ürün Temel Bilgisi
Ürün Adı:Yardımcı Su Tankı / Genişleme Tankı
Uygulanabilir Modeller:Özellikle SANY beton karıştırıcı kamyonlarında (SY5250GJB6C gibi) ve Foton kamyonlarında kullanılır.
Ana fonksiyonları:Sıcaklama sisteminde, dolaşımdaki suyun genişlemesini ve daralmasını absorbe etmek ve telafi etmek için kullanılır, aşırı sistem basıncını önler,ve sistem için makyaj suyu kaynağı olarak hizmet.
| Ürün Adı | Genişleme tankı montajı |
|---|---|
| Bölüm Numarası | A229900005647 |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 3 kg |
| Boyutları | 400 X 500 X 100 mm |
![]()