| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Productbasisinformatie
Productnaam:Extra watertank/expansietank
Toepasselijke modellen:Hoofdzakelijk gebruikt in SANY betonmixers (zoals SY5250GJB6C) en Foton-vrachtwagens.
Belangrijkste functies:Wordt gebruikt in het koelsysteem om de uitzetting en samentrekking van circulerend water te absorberen en te compenseren, waardoor overmatige systeemdruk wordt voorkomen en het dient als bron van suppletiewater voor het systeem.
| Productnaam | Expansietank montage |
|---|---|
| Onderdeelnummer | A229900005647 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 3 kg |
| Afmetingen | 400 X 500 X 100 mm |
![]()
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Productbasisinformatie
Productnaam:Extra watertank/expansietank
Toepasselijke modellen:Hoofdzakelijk gebruikt in SANY betonmixers (zoals SY5250GJB6C) en Foton-vrachtwagens.
Belangrijkste functies:Wordt gebruikt in het koelsysteem om de uitzetting en samentrekking van circulerend water te absorberen en te compenseren, waardoor overmatige systeemdruk wordt voorkomen en het dient als bron van suppletiewater voor het systeem.
| Productnaam | Expansietank montage |
|---|---|
| Onderdeelnummer | A229900005647 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 3 kg |
| Afmetingen | 400 X 500 X 100 mm |
![]()