| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
De HQ1119200-SQ01-20 is een luchtfilterelement dat speciaal is ontworpen voor zware vrachtwagens van SANY Jiangshan Edition. Dit accessoire is doorgaans compatibel met de modellen K3055 of K3055PU en is een belangrijk onderdeel van het motorinlaatsysteem voor zware vrachtwagens.
| Productnaam | K3055PU luchtfiltratiechip |
|---|---|
| Onderdeelnummer | HQ1119200-SQ01-20 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 7 kg |
| Afmetingen | 320 x 320 x 570 mm |
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
De HQ1119200-SQ01-20 is een luchtfilterelement dat speciaal is ontworpen voor zware vrachtwagens van SANY Jiangshan Edition. Dit accessoire is doorgaans compatibel met de modellen K3055 of K3055PU en is een belangrijk onderdeel van het motorinlaatsysteem voor zware vrachtwagens.
| Productnaam | K3055PU luchtfiltratiechip |
|---|---|
| Onderdeelnummer | HQ1119200-SQ01-20 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 7 kg |
| Afmetingen | 320 x 320 x 570 mm |