| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Belangrijkste informatie
• Productnaam:Handmatige remregelaar / regelaar
• Belangrijkste toepasselijke voertuigen:Op grote schaal gebruikt in mijnbouwruimte dumptrucks en off-road trucks van merken zoals SANY, TONLY, LGMG en XCMG.
• Functie:Als belangrijk onderdeel van het luchtremsysteem wordt het gebruikt om de afstand tussen de remschoenen en de remtrommel handmatig in te stellen om een consistente remprestatie en veiligheid te garanderen.
• Materiaal en specificaties:Meestal gemaakt van hoogsterk staal; nettogewicht ongeveer 3,5 kg.
| Productnaam | Bremsslagberechter |
|---|---|
| Deelnummer | 3501140kp001 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 3.5 kg |
| Afmetingen | 300 x 120 x 60 mm |
![]()
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Belangrijkste informatie
• Productnaam:Handmatige remregelaar / regelaar
• Belangrijkste toepasselijke voertuigen:Op grote schaal gebruikt in mijnbouwruimte dumptrucks en off-road trucks van merken zoals SANY, TONLY, LGMG en XCMG.
• Functie:Als belangrijk onderdeel van het luchtremsysteem wordt het gebruikt om de afstand tussen de remschoenen en de remtrommel handmatig in te stellen om een consistente remprestatie en veiligheid te garanderen.
• Materiaal en specificaties:Meestal gemaakt van hoogsterk staal; nettogewicht ongeveer 3,5 kg.
| Productnaam | Bremsslagberechter |
|---|---|
| Deelnummer | 3501140kp001 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 3.5 kg |
| Afmetingen | 300 x 120 x 60 mm |
![]()