| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Onderdeel HQ5522020SQ01 is een belangrijk structureel onderdeel in het SANY-chassissysteem voor zware vrachtwagens, met name de ophangingsbeugel linksboven achteraan.
| Productnaam | Onderste sierpaneel rechterdeur |
|---|---|
| Onderdeelnummer | HQ5522020SQ01 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 23 kg |
| Afmetingen | 380 x 250 x 210 mm |
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Onderdeel HQ5522020SQ01 is een belangrijk structureel onderdeel in het SANY-chassissysteem voor zware vrachtwagens, met name de ophangingsbeugel linksboven achteraan.
| Productnaam | Onderste sierpaneel rechterdeur |
|---|---|
| Onderdeelnummer | HQ5522020SQ01 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 23 kg |
| Afmetingen | 380 x 250 x 210 mm |