| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
HQ5522020SQ01 parçası, SANY ağır kamyon şasi sisteminin, özellikle de sol üst arka süspansiyon braketi tertibatının önemli bir yapısal bileşenidir.
| Ürün Adı | Sağ Kapı Alt Trim Paneli |
|---|---|
| Parça Numarası | HQ5522020SQ01 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 23 kg |
| Boyutlar | 380x250x210 mm |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
HQ5522020SQ01 parçası, SANY ağır kamyon şasi sisteminin, özellikle de sol üst arka süspansiyon braketi tertibatının önemli bir yapısal bileşenidir.
| Ürün Adı | Sağ Kapı Alt Trim Paneli |
|---|---|
| Parça Numarası | HQ5522020SQ01 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 23 kg |
| Boyutlar | 380x250x210 mm |