| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
HQ1119200-SQ01-20, SANY Jiangshan Edition ağır kamyonlar için özel olarak tasarlanmış bir hava filtresi elemanıdır.Bu aksesuar tipik olarak K3055 veya K3055PU modelleri ile uyumludur ve ağır kamyon motor alım sisteminin önemli bir bileşenidir..
| Ürün Adı | K3055PU Hava Filtrasyon Chipi |
|---|---|
| Bölüm Numarası | HQ1119200-SQ01-20 |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 7 kg |
| Boyutları | 320 x 320 x 570 mm |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
HQ1119200-SQ01-20, SANY Jiangshan Edition ağır kamyonlar için özel olarak tasarlanmış bir hava filtresi elemanıdır.Bu aksesuar tipik olarak K3055 veya K3055PU modelleri ile uyumludur ve ağır kamyon motor alım sisteminin önemli bir bileşenidir..
| Ürün Adı | K3055PU Hava Filtrasyon Chipi |
|---|---|
| Bölüm Numarası | HQ1119200-SQ01-20 |
| Durum | Yeni |
| Kaynağı | Çin |
| Kalite standardı | Yüzde yüz test edildi. |
| Kalite Sertifikasyonu | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 7 kg |
| Boyutları | 320 x 320 x 570 mm |