| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
HQ1119200-SQ01-20 to filtr powietrza specjalnie zaprojektowany dla ciężarówek ciężarowych SANY Jiangshan Edition.To akcesorium jest zazwyczaj kompatybilne z modelami K3055 lub K3055PU i jest kluczowym elementem układu wchłaniania silników ciężarówek.
| Nazwa produktu | K3055PU Filtracja powietrza |
|---|---|
| Numer części | HQ1119200-SQ01-20 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 7 kg |
| Wymiary | 320 x 320 x 570 mm |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
HQ1119200-SQ01-20 to filtr powietrza specjalnie zaprojektowany dla ciężarówek ciężarowych SANY Jiangshan Edition.To akcesorium jest zazwyczaj kompatybilne z modelami K3055 lub K3055PU i jest kluczowym elementem układu wchłaniania silników ciężarówek.
| Nazwa produktu | K3055PU Filtracja powietrza |
|---|---|
| Numer części | HQ1119200-SQ01-20 |
| Warunki | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Standardy jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikacja jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 7 kg |
| Wymiary | 320 x 320 x 570 mm |