| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
150202010067B należy do serii M23V i charakteryzuje się dużą gęstością mocy i dużą zdolnością adaptacji do obciążenia.
| Nazwa produktu | Hydrauliczny silnik tłokowy osiowy |
|---|---|
| Numer części | 150202010067B |
| Stan | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Norma jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikat Jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 151 kg |
| Wymiary | 550 x 380 x 350 mm |
![]()
Informacje o zamawianiu i wysyłce
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
150202010067B należy do serii M23V i charakteryzuje się dużą gęstością mocy i dużą zdolnością adaptacji do obciążenia.
| Nazwa produktu | Hydrauliczny silnik tłokowy osiowy |
|---|---|
| Numer części | 150202010067B |
| Stan | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Norma jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikat Jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 151 kg |
| Wymiary | 550 x 380 x 350 mm |
![]()
Informacje o zamawianiu i wysyłce