| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
150202010067B, M23V serisine aittir ve yüksek güç yoğunluğuna ve güçlü yük adaptasyonuna sahiptir.
| Ürün Adı | Hidrolik Eksenel Pistonlu Motor |
|---|---|
| Parça Numarası | 150202010067B |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 151 kg |
| Boyutlar | 550x380x350 mm |
![]()
Sipariş ve Gönderim Bilgileri
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
150202010067B, M23V serisine aittir ve yüksek güç yoğunluğuna ve güçlü yük adaptasyonuna sahiptir.
| Ürün Adı | Hidrolik Eksenel Pistonlu Motor |
|---|---|
| Parça Numarası | 150202010067B |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 151 kg |
| Boyutlar | 550x380x350 mm |
![]()
Sipariş ve Gönderim Bilgileri