| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
150202010067B behoort tot de M23V-serie en heeft een hoge vermogendichtheid en een sterke aanpassingsvermogen voor belastingen.
| Productnaam | Hydraulische axiale zuigermotor |
|---|---|
| Deelnummer | 150202010067B |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 151 kg |
| Afmetingen | 550 x 380 x 350 mm |
![]()
Bestel- en verzendinformatie
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
150202010067B behoort tot de M23V-serie en heeft een hoge vermogendichtheid en een sterke aanpassingsvermogen voor belastingen.
| Productnaam | Hydraulische axiale zuigermotor |
|---|---|
| Deelnummer | 150202010067B |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 151 kg |
| Afmetingen | 550 x 380 x 350 mm |
![]()
Bestel- en verzendinformatie