| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Aydınlatma fonksiyonu: Bir aydınlatma sistemi ile donatılmış olup, gece veya karanlık iç mekanlar gibi karanlık ortamlarda net aydınlatma sağlayabilir, böylece kullanıcılar, kullanımı daha uygun olan ve kullanım sırasında güvenliği artıran kilit deliği konumunu doğru bir şekilde bulabilirler.
Dört noktalı kilitleme yapısı: Sıradan tek noktalı veya çift noktalı kilitlemeye kıyasla birden fazla yönde daha düzgün ve daha güçlü kilitleme kuvveti sağlayabilen, kilidin güvenliğini ve stabilitesini büyük ölçüde artıran dört noktalı kilitleme mekanizmasına sahiptir.
| Ürün Adı | oval aydınlatma kilidi |
|---|---|
| Parça Numarası | 5940-01580 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 2 kg |
| Boyutlar | 250x180x100mm |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Aydınlatma fonksiyonu: Bir aydınlatma sistemi ile donatılmış olup, gece veya karanlık iç mekanlar gibi karanlık ortamlarda net aydınlatma sağlayabilir, böylece kullanıcılar, kullanımı daha uygun olan ve kullanım sırasında güvenliği artıran kilit deliği konumunu doğru bir şekilde bulabilirler.
Dört noktalı kilitleme yapısı: Sıradan tek noktalı veya çift noktalı kilitlemeye kıyasla birden fazla yönde daha düzgün ve daha güçlü kilitleme kuvveti sağlayabilen, kilidin güvenliğini ve stabilitesini büyük ölçüde artıran dört noktalı kilitleme mekanizmasına sahiptir.
| Ürün Adı | oval aydınlatma kilidi |
|---|---|
| Parça Numarası | 5940-01580 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 2 kg |
| Boyutlar | 250x180x100mm |