| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Verlichtingsfunctie: uitgerust met een verlichtingssysteem, kan het helder verlichten in donkere omgevingen, zoals's nachts of in donkere ruimtes,zodat gebruikers nauwkeurig de slotgat positie kunnen vinden, die gemakkelijker te bedienen is en de veiligheid tijdens het gebruik verhoogt.
Vierpuntsvergrendelingsstructuur: het heeft een vierpuntsvergrendelingsmechanisme,die een gelijkmatigere en sterkere vergrendelingskracht in meerdere richtingen kan bieden in vergelijking met gewone enkelpunts- of dubbelpuntsvergrendeling, waardoor de veiligheid en stabiliteit van het slot sterk worden verbeterd.
| Productnaam | ovale verlichtingsslot |
|---|---|
| Deelnummer | 5940-01580 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 2 kg |
| Afmetingen | 250 x 180 x 100 mm |
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Verlichtingsfunctie: uitgerust met een verlichtingssysteem, kan het helder verlichten in donkere omgevingen, zoals's nachts of in donkere ruimtes,zodat gebruikers nauwkeurig de slotgat positie kunnen vinden, die gemakkelijker te bedienen is en de veiligheid tijdens het gebruik verhoogt.
Vierpuntsvergrendelingsstructuur: het heeft een vierpuntsvergrendelingsmechanisme,die een gelijkmatigere en sterkere vergrendelingskracht in meerdere richtingen kan bieden in vergelijking met gewone enkelpunts- of dubbelpuntsvergrendeling, waardoor de veiligheid en stabiliteit van het slot sterk worden verbeterd.
| Productnaam | ovale verlichtingsslot |
|---|---|
| Deelnummer | 5940-01580 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 2 kg |
| Afmetingen | 250 x 180 x 100 mm |