| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
Funkcja oświetlenia: Wyposażona w system oświetlenia, może zapewnić wyraźne oświetlenie w ciemnym otoczeniu, na przykład w nocy lub w ciemnych pomieszczeniach, dzięki czemu użytkownicy mogą dokładnie znaleźć położenie otworu zamka, co jest wygodniejsze w obsłudze i zwiększa bezpieczeństwo podczas użytkowania.
Czteropunktowa konstrukcja blokująca: posiada czteropunktowy mechanizm blokujący, który może zapewnić bardziej równomierną i silniejszą siłę blokującą w wielu kierunkach w porównaniu ze zwykłym ryglowaniem jednopunktowym lub dwupunktowym, znacznie zwiększając bezpieczeństwo i stabilność zamka.
| Nazwa produktu | owalny zamek oświetleniowy |
|---|---|
| Numer części | 5940-01580 |
| Stan | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Norma jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikat Jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 2 kg |
| Wymiary | 250 x 180 x 100 mm |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| standard packaging: | Tektura ujednolicona, opakowanie owinięte wewnątrz folią bąbelkową i owinięte folią na zewnątrz. Duż |
| Delivery period: | 7-10 dni |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 szt |
Funkcja oświetlenia: Wyposażona w system oświetlenia, może zapewnić wyraźne oświetlenie w ciemnym otoczeniu, na przykład w nocy lub w ciemnych pomieszczeniach, dzięki czemu użytkownicy mogą dokładnie znaleźć położenie otworu zamka, co jest wygodniejsze w obsłudze i zwiększa bezpieczeństwo podczas użytkowania.
Czteropunktowa konstrukcja blokująca: posiada czteropunktowy mechanizm blokujący, który może zapewnić bardziej równomierną i silniejszą siłę blokującą w wielu kierunkach w porównaniu ze zwykłym ryglowaniem jednopunktowym lub dwupunktowym, znacznie zwiększając bezpieczeństwo i stabilność zamka.
| Nazwa produktu | owalny zamek oświetleniowy |
|---|---|
| Numer części | 5940-01580 |
| Stan | Nowy |
| Pochodzenie | Chiny |
| Norma jakości | 100% przetestowane |
| Certyfikat Jakości | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Waga | 2 kg |
| Wymiary | 250 x 180 x 100 mm |