| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Yüksek parlaklık ve nüfuz: Özel optik tasarımı ve yüksek parlaklıktaki ışık kaynağı ile yoğun sis gibi zorlu ortamlarda güçlü ışık üretebilir, sisi etkili bir şekilde delebilir ve uzun mesafelere iletim yapabilir.
İyi sızdırmazlık: Yağmur, toz vb.nin lambanın içine girmesini, aydınlatma etkisini etkilemesini veya lambaya zarar vermesini önlemek için, arka sis lambası genellikle iyi bir sızdırmazlığa sahiptir ve çeşitli zorlu hava koşullarına ve yol ortamlarına uyum sağlayabilir.
Güçlü ve dayanıklı: Kabuk genellikle güçlü darbe dayanımı ve aşınma direncine sahip yüksek mukavemetli plastik veya metal malzemelerden yapılmıştır ve lambanın normal kullanımını sağlamak için araç sürüşü sırasında titreşime ve darbelere dayanabilir.
| Ürün Adı | Arka sis lambası grubu |
|---|---|
| Parça Numarası | 4116-00042 4116-00043 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 1 kg |
| Boyutlar | 330x150X100 mm |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| standard packaging: | Birleşik karton, içi baloncuklu ambalaj ve dışı filmle sarılmış ambalaj. Büyük eşyalar müşteri ihtiy |
| Delivery period: | 7-10 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 adet |
Yüksek parlaklık ve nüfuz: Özel optik tasarımı ve yüksek parlaklıktaki ışık kaynağı ile yoğun sis gibi zorlu ortamlarda güçlü ışık üretebilir, sisi etkili bir şekilde delebilir ve uzun mesafelere iletim yapabilir.
İyi sızdırmazlık: Yağmur, toz vb.nin lambanın içine girmesini, aydınlatma etkisini etkilemesini veya lambaya zarar vermesini önlemek için, arka sis lambası genellikle iyi bir sızdırmazlığa sahiptir ve çeşitli zorlu hava koşullarına ve yol ortamlarına uyum sağlayabilir.
Güçlü ve dayanıklı: Kabuk genellikle güçlü darbe dayanımı ve aşınma direncine sahip yüksek mukavemetli plastik veya metal malzemelerden yapılmıştır ve lambanın normal kullanımını sağlamak için araç sürüşü sırasında titreşime ve darbelere dayanabilir.
| Ürün Adı | Arka sis lambası grubu |
|---|---|
| Parça Numarası | 4116-00042 4116-00043 |
| Durum | Yeni |
| Menşei | Çin |
| Kalite Standardı | %100 Test Edildi |
| Kalite Sertifikası | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Ağırlık | 1 kg |
| Boyutlar | 330x150X100 mm |