| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Hoge helderheid en penetratie: met een speciaal optisch ontwerp en een lichtbron met hoge helderheid kan het sterk licht produceren in ruwe omgevingen zoals dichte mist, effectief mist doordringen en over een lange afstand uitzenden.
Goede afdichting: Om te voorkomen dat regen, stof enz. in de lamp binnendringen en het lichteffect beïnvloeden of de lamp beschadigen, heeft het mistachterlicht doorgaans een goede afdichting en kan het zich aanpassen aan verschillende barre weersomstandigheden en wegomstandigheden.
Sterk en duurzaam: de schaal is over het algemeen gemaakt van zeer sterke kunststof of metalen materialen, met een sterke slagvastheid en slijtvastheid, en is bestand tegen trillingen en stoten tijdens het rijden met het voertuig om het normale gebruik van de lamp te garanderen.
| Productnaam | Mistachterlicht montage |
|---|---|
| Onderdeelnummer | 4116-00042 4116-00043 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 1 kg |
| Afmetingen | 330 x 150 x 100 mm |
| MOQ: | 1 STKS |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Standard Packaging: | Uniform karton, verpakking met noppenfolie aan de binnenkant en omwikkeld met folie aan de buitenkan |
| Delivery Period: | 7-10 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Capacity: | 500 stuks |
Hoge helderheid en penetratie: met een speciaal optisch ontwerp en een lichtbron met hoge helderheid kan het sterk licht produceren in ruwe omgevingen zoals dichte mist, effectief mist doordringen en over een lange afstand uitzenden.
Goede afdichting: Om te voorkomen dat regen, stof enz. in de lamp binnendringen en het lichteffect beïnvloeden of de lamp beschadigen, heeft het mistachterlicht doorgaans een goede afdichting en kan het zich aanpassen aan verschillende barre weersomstandigheden en wegomstandigheden.
Sterk en duurzaam: de schaal is over het algemeen gemaakt van zeer sterke kunststof of metalen materialen, met een sterke slagvastheid en slijtvastheid, en is bestand tegen trillingen en stoten tijdens het rijden met het voertuig om het normale gebruik van de lamp te garanderen.
| Productnaam | Mistachterlicht montage |
|---|---|
| Onderdeelnummer | 4116-00042 4116-00043 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteitsnorm | 100% getest |
| Kwaliteitscertificering | ISO, CCC, GSO, CE, SGS, TUV |
| Gewicht | 1 kg |
| Afmetingen | 330 x 150 x 100 mm |